Ota yhteyttä

FCG Finnish Consulting Group

 

 



  • Petra Kokko
    Toimialajohtaja Hyvinvointi- ja ICT-palvelut
    1. +358 44 566 7009
    2. petra.kokko@fcg.fi
     
  • Minna-Liisa Sjöblom
    Erityisasiantuntija NordDRG-potilasluokittelu- ja tuotteistusjärjestelmä
    1. +358 50 394 6561
    2. Minna-Liisa.Sjoblom@fcg.fi
     
  • Virpi Pitkänen
    Erityisasiantuntija pDRG™-potilasluokittelu- ja tuotteistusjärjestelmä
    1. +358 44 784 4572
    2. Virpi.Pitkanen@fcg.fi
     
 
 

 
 

 
 
 
 

  • Outi Elonheimo
    Tutkimusjohtaja, Hyvinvointi- ja ICT-palvelut
    1. +358 400 176 155
    2. outi.elonheimo@fcg.fi
     
  • Miika Linna
    Dosentti, Johtava asiantuntija
    1. +358 44 750 5332
    2. miika.linna@fcg.fi
     
  • Anne Puumalainen
    Erityisasiantuntija EPR-potilasluokittelu- ja tuotteistusjärjestelmä
    1. +358 50 537 7866
    2. anne.puumalainen@fcg.fi
     
 
 
  • Roosa Puumalainen
    Projektikoordinaattori
    1. +358 50 463 9893
    2. roosa.puumalainen@fcg.fi
     
  • Jaanaliisa Kuoppa
    Johtava konsultti, Key Account Manager Vienti ja viestintä, soteluokitustuotteet.fi-sivuston päätoimittaja
    1. +358 40 707 4773
    2. Jaanaliisa.Kuoppa@fcg.fi